اکوبار چیست؟

اکوبار چیست؟

اکوبار یک بستر یکپارچه درخواست حمل و جابجایی بار در سراسر کشور است.

ما در اکوبار تلاش می‌کنیم انعکاس دهنده درخواست شما به رانندگان ناوگان باشیم.صاحبان بار می‌توانند درخواست حمل بار خود را در وب سایت اکوبار ثبت نمایند. درخواست صاحب بار برای رانندگان آماده به بارگیری که بارگیر متناسب دارند و  در محدوده جغرافیایی مبدا بارگیری ارسال می‌گردد.رانندگان میتوانند از بین بارهای اعلام شده مسئولیت حمل بار مطلوب خود را به عهده گیرند.

علاوه بر این صاحبان کالا می‌توانند درخواست خود را به مناقصه بگذارند تا بهترین پیشنهاد قیمت برای حمل بار از طرف رانندگان را بتواند انتخاب کند . پس از آنکه صاحب‌ بار، پیشنهاد حمل بار یکی از رانندگان را پذیرفت، درخواست انتقال بار وی با توجه به موقعیت جغرافیایی شرکت‌های باربری همکار به نزدیکترین آنها به محل بارگیری ارسال می‌شود. درنهایت راننده با مراجعه به شرکت باربری منتخب برای صدور بارنامه و طی کردن روال قانونی مراجعه کرده و سپس اقدام به بارگیری می‌نماید.

اکوبار این امکان را برای صاحبان کالا فراهم می‌کند تا از طریق پنل کاربری خود، از کلیه مراحل حمل بار خود آگاه شوند. همچنین از امکان رهگیری بار خود از مبدا بارگیری تا مقصد نیز برخوردار باشند.